Soray Hotel Wieliczka

Sale konferencyjne dostosowane do potrzeb - do 270 osób! 

Konferencje, szkolenia Kraków – Wieliczka

Idealna sala konferencyjna pomieści wszystkich uczestników spotkania, a jej wyposażenie zapewni im komfortowe warunki - nawet w trakcie całodniowych szkoleń i przemówień. Wiemy doskonale, że zanim wybierzesz lokalizację do przeprowadzenia konferencji, dokładnie analizujesz jej możliwości, aby wybrać miejsce najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.


Kompleks SORAY*** odkrywa przed Tobą nowe możliwości, oferując doskonale wyposażoną przestrzeń konferencyjno-szkoleniową.  W salach znajdują się duże, niezależne ekrany (3m x 2,5m) oraz projektory wyświetlające obraz w systemie HD, dzięki czemu każda prezentacja będzie doskonale widoczna. Czterostrefowe nagłośnienie z możliwością łączenia stref sprawi, że wystąpienia będą żywe, a nagłośnienie odda czystą barwę głosu mówcy. W każdej z sal dostępne są wszelkie niezbędne przy prezentacjach materiały, takie jak flipcharty i wskaźniki.


Sale konferencyjne dostosowane do potrzeb

Szukasz rozwiązania na miarę Twoich oczekiwań? Po prostu wybierz jedną z proponowanych konfiguracji:


Sala konferencyjna “Honey”

Znakiem rozpoznawczym tego stylowego pomieszczenia jest podłoga w miodowym kolorze. Niczym złocista toń Jack’a Daniels’a Tennessee Honey, sala zachwyca przejrzystością. Duża ilość światła słonecznego regulowana zaciemniającymi osłonami, praktyczny podest z konsolą i przestrzeń mieszcząca nawet 100 osób – to właśnie sala Honey.


Sala konferencyjna “Sinatra”

Bardziej kameralna, choć niewiele mniejsza od poprzedniej. W układzie teatralnym mieści do 100 osób. Wyposażona we wszelkie niezbędne sprzęty, umożliwiające przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia lub konferencji. Podobnie jak każda inna sala, doskonale iluminowana designerskim oświetleniem technologii LED z możliwością regulacji natężenia i barwy.


Po połączeniu sal - 270 osób!

Sale Honey i Sinatra oddzielone są od siebie nowoczesnym systemem ściany mobilnej. Obie sale sprawdzą się zarówno jako niezależne moduły, a także pojedyncze pomieszczenie seminaryjne.


Po połączeniu sal konferencyjnych oraz restauracji otrzymamy system, dzięki któremu na uroczyste wydarzenie zaprosić można nawet 270 osób! Przy tym możesz mieć pewność, że każdy będzie mógł bawić się w komfortowych warunkach i luźnej atmosferze. Idealne rozwiązanie dla wymagających.

Centrum konferencyjne SORAY*** to miejsce dla wydarzeń, które wymagają najwyższych standardów. Już dziś skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę specjalną. 


Sale konferencyjne

Zobacz Hotel SORAY*** Kraków-Wieliczka w serwisie salebiznesowe.pl

Aktualności

Sylwester All Inclusive

 

Przywitajcie Nowy Rok podczas wymarzonego Sylwestra w Hotelu SORAY!

czytaj więcej
zobacz wszystkie aktualności

Rezerwuj online!

Przyjazd:
Wyjazd:
Rezerwuj online!

Obiekt na mapie (zobacz)

Konferencje Kraków - Wieliczka